İlkay Arabuluculuk Merkezi

İlkay Arabuluculuk Merkezi – İlkay Hukuk Bürosu, kurulduğu tarih olan 2006 yılından bu yana özel hukuk alanında kurumsal avukatlık hizmetleriyle beraber hukuki danışmanlık ve arabuluculuk faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Bu bağlamda gerek gerçek kişilere gerekse de tüzel kişilere yaşadıkları tüm hukuki ihtilaflarda profesyonel bakış açısıyla yaratıcı çözümler sunan avukatlık büromuz, hukuk alanında geride bıraktığı on üç başarılı yılın ardından tecrübesi ve bilgi birikimiyle memnuniyet odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

İlkay Arabuluculuk Merkezi

İlkay Hukuk Bürosu, 2006 yılında Avukat İlkay UYAR KABA tarafından Ankara merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. Büromuzun bünyesinde görev yapan tüm avukatlar, yurt içinde ve yurt dışında önemli eğitim kurumlarında tamamlamış oldukları hukuki eğitimlerinin yanında meslekte edindikleri tecrübelerle tüm özel hukuku konularında uzmanlık statüsüne yükselmişlerdir.

Bu bağlamda uzman avukat kadromuzun desteği ile bütün özel hukuk alanlarında müvekkillerimize çözüm ve memnuniyet odaklı profesyonel hukuki destek sunmanın yanında arabuluculuk faaliyetlerini de başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Profesyonel İlkay Arabuluculuk Hizmetleri

Arabuluculuk faaliyetlerinde, gerek Genel Anlamda Arabuluculuk gerekse de Uzman Arabuluculuk uygulamalarında hukuk büromuzun bünyesinde çalışmalarına devam eden avukatlarımız başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Avukatlık büromuzda görev yapan arabulucularımız, öncelikle alanında uzmanlık gerektiren arabuluculuk hizmetleri olan İş Hukuku ve Ticaret Hukuku başta olmak üzere;

  • Şirketler Hukuku
  • Fikri Mülkiyet Hukuku
  • Borçlar Hukuku
  • Aile Hukuku
  • Tazminat Hukuku
  • Sözleşme Hukuku
  • Enerji Hukuku
  • Şirketler Hukuku
  • Kira Hukuku
  • Miras Hukuku

gibi pek çok özel hukuk alanında yaşanan uyuşmazlıkların çözümünde taraflara adil, tarafsız ve bağımsız bir biçimde arabuluculuk hizmetleri sunmaktadır.

Arabuluculuk Uygulamaları ile İhtilafların Çözümü

İlkay Hukuk Büromuzda görev yapan uzman arabulucularımız, yaşanılan uyuşmazlıkların çözümünde taraflara gerek fiziki gerekse de iletişim ortamı bağlamında uygun müzakere koşulları sağlamaktadır. Nitekim uyuşmazlık yaşayan tarafların birbirleri ile doğru bir şekilde iletişime geçmeleri, çağdaş bir tartışma ortamında fikir alışverişinde bulunmaları söz konusu arabuluculuk faaliyetlerinin başarıyla sonuçlanmasında büyük önem taşımaktadır.

Bu bağlamda alanında uzman arabulucularımızın hakemliğinde sağlıklı bir iletişim ortamında gerçekleştirilen bütün uyuşmazlık görüşmelerinde yaratıcı çözümler sunularak, tarafların menfaatleri de göz önünde bulundurulmaktadır.

Alanında uzman arabulucularımızın yaratıcı çözüm ve tavsiyeleri, herhangi bir özel hukuk alanında uyuşmazlık yaşayan kişilerin değerlendirebileceği ancak yine de sonuca özgür iradeleri ile karar verebilecekleri bir sistem dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Bu sebeple İlkay Hukuk Büromuza profesyonel arabuluculuk desteği ile başvuruda bulunan tüm taraflar dilerlerse uzlaşmaya varabilir dilerlerse de menfaatlerini göz önünde bulundurarak anlaşma yoluna gitmemeden yana tercih kullanabilirler. Büromuzun yönettiği profesyonel arabuluculuk hizmetleri hakkında detaylı bilgileri İlkay Hukuk Bürosu iletişim bilgilerini kullanarak alabilirsiniz.

ARABULUCUYA İLK SORUYU SİZ SORMAK İSTER MİSİNİZ?

ARABULUCUYA SORU SOR

 

BİZE ULAŞIN